skip to Main Content

FAMA FUMİGASYON & İLAÇLAMA

kus1-893276954 (1)

2006 yılında kurulan Fama İlaçlama Fumigasyon, Türkiye’nin önde gelen ilaçlama şirketlerinden birisidir. Müşterilerine sağladığı ucuz ilaçlama fiyatları ile garantili ve profesyonel hizmetler, Fama İlaçlama Fumigasyon şirketinin ilaçlama sektöründe en tercih edilen şirketlerden biri konumuna getirmiştir. Fama İlaçlama Fumigasyon, kurulduğu günden bu güne kadar her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, günün her saati tüm böcek ve kemirgen türlerine karşı açık ve kapalı alanlarda haşere ilaçlama hizmetleri vermektedir.

Sağlık bakanlığı çalışma ruhsatına sahip Fama İlaçlama Fumigasyon, şirket bünyesinde çalışan ziraat mühendislerinin hazırlamış olduğu etkili ilaçlar ile haşere ve kemirgen sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Müşterilerinin istediği günlerde ve saatlerde ilaçlama servisleri sağlayan Fama İlaçlama Fumigasyon şirketi, araçlı servisleri ile ilaçlama istenen gün ve saatlerde adreste olarak müşterilerine verdiği sözü yerine getirmektedir.

Evlerde, iş yerlerinde, fabrikalarda, şirketlerde, tüm açık ve kapalı alanlarda haşere ilaçlama hizmeti veren Fama İlaçlama Fumigasyon bütün haşere ve kemirgen türlerinin ilaçlanmasında uzman ilaçlama personeli ile hizmetler vermektedir. İlaçlama hizmetlerini garantili ve güvenilir şekilde sunan Fama İlaçlama Fumigasyon, ilaçlama fiyatlarını mekânın metrekaresine göre belirlemektedir. Profesyonel ilaçlama hizmeti için Fama İlaçlama Fumigasyon şirketini arayınız.

www.famailaclama.com.tr
Ahmet CANDAN

Back To Top